BEDNAJarní noc se dá strávit všelijak…

…a Bedna nabízí jeden z méně tradičních způsobů. Je to šifrovací hra po trase vedoucí ulicemi noční Prahy určená tří až pětičlenným týmům. Soustředěnou atmosféru minulého ročníku můžete nasát v naší galerii fotek.


Milí hráči,

přestože se aktuální koronavirová situace nevyvíjí nejslibněji, my organizátoři stále doufáme, že se do plánovaného termínu 16. - 17. května vše vrátí do normálu a že se Bedna bude moci uskutečnit. A jelikož se termín Bedny blíží, otevřeli jsme registraci na hru. Registrace bude probíhat jako normálně s jediným rozdílem - zatím nám, prosím, NEPOSÍLEJTE startovné. O tom, zda se hra bude či nebude konat, rozhodneme podle aktuální situace nejspíše 1. května.

Vaši Svobodní Bednáři

Netušíte vůbec, co jsou šifrovací hry? Nevadí, počítáme i s vámi! Asi napoprvé nevyhrajete, ale hru si určitě můžete užít. Abyste získali obecnou představu, o čem je řeč, doporučujeme se nejprve podívat na web sifrovacky.cz. Až vás popis naláká, můžete si projít stránky minulých ročníků Bedny, a to už by vám mělo dát slušnou představu o tom, co vás na letošní Bedně čeká.