BEDNA



Přihlášené týmy

Registrováno 54 týmů, celkem 203 účastníků. Zaplatilo 33 týmů (aktualizováno 15. 8.).

názevčlenové týmu (pokud lze zveřejnit)startovné
@ Martin, Mirek, Dáša, Markéta ano
Absolutno Vašek Potoček, Pavel Bažant, Efka Kolovratníková, Olda Vohradník, Jan Kadlec ano
Albert Stallone Míla, Ivo, Štěpánka, Petr, Darwin ano
Aplikovaní hrošíci Václav, Emil, JiříK, Pivník, Jirka ano
Borci v uvozovkách Dana Zemanová, Martin Žufan, Richard Musil, 1-2 posily? ano
Brouk v hlavě Vláďa Tomáš, Petr Otoupalík ano
Červený trpaslík Jakub Těšínský, Petr Suma Tobiška, Luděk Šalom, Lukáš Pater, Andrea Fousková ano
Divize nulou Tomáš, Ruda, Venda, Petr, Anička ano
Dokonalost netřeba Vlastík Zíma, Zdeněk Behan, Naďa Černá, Maria, Jaméba ano
dostal Caster, xg, yfka, Farin, Michal ano
Frikulín Petr Pošta, Kristýna Kuncová, Stanislav Hotmar, Ondřej Bouchala, Emil Markup ano
Hrochologové Kateřina Zákravská, Lukáš Bláha, Martin Španěl ano
Chceme dorty Hana Svozilová, Kača Kloudová, Radek Fiľakovský, Lili Lamser ano
Jojo   ano
Krabice ve slevě Jirka Cajthaml, Tomáš Janata, Martin Cajthaml , Vláďa Brejcha ano
NonStopaři Jura Glaser, Michal Žofka, Martin Žofka , Jan Štráfelda ano
Outloni váhaví   ano
Pomalá mořská víla   ano
Popocatepetl Pavel Vach, Bára Vachová, Ladislav Kvasnička ano
Proudoví Krtci   ano
Seš-lost Tomáš Kuča, Tomáš Kotva, Jakub Šindelář, Jan Strnad ano
Společenští poustevníci Klára, Vítek ano
ŠMuFo Michal Pavelka, Zuzana Pavelková, Zuzana Fremuntová, Ondřej Fremunt ano
Tapüři a tapüře   ano
TBD Verca, Otakar, Cyril, Boris ano
Trosečníci Gimli2 , Míša Šlapáková ano
Tukani Ján Ďurovec, Kateřina Linková, Michal Havlena ano
Ústřední topení Jirka, Michal, Pavel, Lenka, Michal ano
Večernice Luisa Dudáková, Helena Bernardová, Tereza Helanová ano
Vepři ve při Aleš, Jirka, Terka, Jonáš ano
Zelený racek Ondra Šmejkal, Ondra Skoupý, Přemysl Oprchal, Aleš Blahut, nevím, čtyři možná stačí? ano
Zlomili jsme klíč   ano
Zvířetník   ano
CI5 George Cowley, William Bodie, Raymond Doyle ne
Crucifixion? Ondřej P., Tomáš L., Pavel O. ne
DDT   ne
Důlní úvrať Miroslav Beneš, Jan Kamenický, Petr Zika ne
KaM David Nečas, Jiří Tvardek, Petra Havlínová ne
Kočky Lucie Prachová, Jan Prach, Josef Shrbený, Michaela Šilhánová, Lucie Pytlová ne
Koníci   ne
Mama gang Tomas, Petr, Kuba, Anicka, Jiri ne
Ministry of Silly Walks Krup, Jira, Martina, Stonozka ne
monicasy69   ne
Nakládaný Temelín Dontovka, Robotron, PJ, Mozkomor, Bébul ne
Nerdíci vypečení   ne
Nic Nás Nenapadlo   ne
Otirrub Exuled Monika Spasovová, Tereza Misiarzová ne
Režim spánku   ne
Samé nic Ondřej Chmelík, František Hep, Jan Brada, Milena Šebková ne
Šestý nesmysl   ne
Tupě ignorované tramvaje Dáša Koževnikova, Michaela Macurová, Alex Doležal, Jakub Jelen, Gabriela Hladká ne
vanad Pavel, Peťa, Libor, Vítek ne
Zlá koťata Lenka, Kocour, Javky, Karel ne
Želvonohý   ne