Písmena jsou po dvojicích. Třetí stejné písmeno se opíše na volné políčko přesně na půl mezi prvními dvěma. Tak vzniká tajenka.
(Na způsob řešení jsme přišli až po uhádnutí výsledného textu.)
LiNeerLay (Bílé Lamy) (2013-05-20 13:39:01)
Víte někdo jak se tohle mělo řešit?
My jsme si k tomu sedli, chvíli jsme zkoušeli cosi s šifrovací mřížkou, tu jsme po pár minutách zahodili a nějak na blind jsme v tom rovnou četli Karlínské náměstí kostel... což asi nebyl zrovna správný postup :D