skoda ze letos nebyl tym "Šíleně žluťoučký koníček úpěl ďábelské ódy" :)
p (2013-05-22 17:11:25)
Mě podobně jako Mormegila zajímalo, co měl na papírku tým: Ø ⊢ λx.x : ∀σ.σ→σ :-D "Průměr a tak dále?" nebo "Přeškrtnutá nula a tak dále?"
#%4°9/¨ (2013-05-20 21:26:49)
Oni náš název zkomolili na "Křížek a tak dále" :D
Bingo (Tikadla) (2013-05-20 19:37:11)
Aha, název týmu musím doplnit ručně.
Bingo (2013-05-20 19:35:51)
Odcházet kus před Prahorami, které odcházely jako druhé, se jen tak někomu nepoštěstí. :-)
Největší práci mi dalo přesvědčit ostatní, že písmenka od dvou dalších týmů bohatě stačí a že zbytek už se doluští.
tribon (2013-05-20 19:29:21)
skoda ze se nezucastnil prilis zlutoucky konicek co upel dabelske ody :)
Zde bychom nahnali par minut, kdybychom se byli 2003 neprejmenovali z "anoda-katoda-zemneni-vedeni-spotrebic". I tak to bylo celkem rychly, miloval jsem tymy, ktere nemohly pochopit, ze mam na vymenu jen vystriznou tretinu textu, ba co vic, ze nenesu papirek s nasim nazvem.
Byli jsme radi za milosrdnost orgu a neprilis drtivou spolecenskou interakci, dosud mame Nocni Moory z hrani HUPA na naplavce ci Vysehradskych skupinovych her.
r/NT
Michal (Chlupaté Fraktály Kurta Gödela) (2013-05-20 17:30:37)
Konečně se nám dlouhý název týmu vyplatil. Během luštění jsme byli jako celebrity, všichni se u nás houfovali. :)
Radek (0-ři) (2013-05-20 16:53:28)
Myslím, že spíš nějaký fonetický přepis, nebo nějakou volnou zkrácenou interpretaci, aby neměli zbytečně moc samohlásek.
My jsme měli pro účely této šifry jméno "nulaři".
Tarba (2013-05-20 16:48:05)
asi pouze cerne tecky... docela se hodilo mit dlouhej nazev tymu s hodne klasickyma pismenkama :) treba jako nahodni kolemjdouci
Mormegil (2013-05-20 14:01:38)
Docela by mě zajímalo, co na malém papírku dostaly týmy jako např. #%4°9/¨.