Za 6 hodín sme ju nedali. Holt to ráno už nemyslelo a Jano tipovanie riešenia vyžral už na 9 a 13 (na oboch to príjemne zrýchlilo lúštenie).
Vladan (OT) (2013-05-24 01:29:20)
Tušil jsem, že i zde se dalo snadno skončit na hodně dlouho ... mohlo to jít i průchodově
SvPZ (2013-05-23 13:50:26)
Nevím přesně. Organizátoři to v cíli říkali a zjistili jsme, že bychom se jí nedožili ani my, a to jsme zadání vyzvedli víc než 7 hodin před koncem.
INDÖX (ÚT) (2013-05-23 09:27:55)
Nevíte prosím někdo po jaké době na této šifře následovala nápověda? Nepřišla nám ani po pěti a půl hodinách a přitom dle pravidel měla být všude.
zdeněk (borci v uvozovkách) (2013-05-22 22:18:59)
No, kdyby šel pravoúhle, byly by ještě o trochu větší :) Jsem měl na mysli že překvapivě záleželo na tom, které obrázky se na sousedních kartičkách "spojovaly". Přitom obrázek obětoval milimetry, aby byl had viditelně "rozsekaný".
mišof (DHZ Gajary) (2013-05-21 15:19:36)
@zdeněk: Ale presne tak to podľa mňa bolo, had sa naozaj krútil tak ako sa krútil len preto, aby sa zmestil na A4 :) Teda, text riešenia vieš zapísať ľubovoľne uloženým hadom, tak ho uložili tak, aby boli obrázky čo najväčšie.
zdenek (Borci v uvozovkach) (2013-05-21 14:05:34)
Pěkná šifra, bohužel tohle jsme nezkoušeli. Po nějaké době jsem měl za to že se had kroutí jenom aby se vešel na A4, ta mezera mezi kartičkami to potvrzovala.
idle (skvik) (2013-05-21 09:59:50)
Aha, díky.
Dodo (Tupouni) (2013-05-21 09:54:41)
Začni na horní kartičce s Bednou. Jdi směrem šiška a počítej, kolik kartiček navštívíš, než se dostaneš na druhou kartičku v pořadí - 1, přes vytvořenou abecedu tedy N. Opakuj pro další dvojice kartiček v hadovi.